Garzini Magic wallet: chytrá peněženka za skvělou cenu

Garzini Magic wallet: chytrá peněženka za skvělou cenu

Příběh značky Garzini

Belgická značka Garzini je synonymem vášně pro detail. Ručně vyráběné kožené peněženky, které jsou velmi originální. Ale nejspíš jinak, než byste čekali. Přátelé Bart a Christophe vymysleli a nechali si patentovat systém zvaný Versaflex, kolem kterého se celá magie těchto krásných štíhlých peněženek točí.

Prémiová kůže, ruční zpracování a krásný tenký vzhled, to je u námi nabízených peněženek už něco jako standard. Garzini jdou ale ještě dál. Díky systému Versaflex si právem mohou říkat magic wallet. V současnosti nabízíme 3 nejpopulárnější modely Garzini ve dvou různých variantách kůže – vintage a nappa. Pojďme si všechny 3 modely Garzini představit!

Garzini Essenziale

  • Základní model Garzini, který pojme 8 až 16 karet
  • RFID ochrana a prostor pro účtenky, bankovky a vizitky
  • Řada Vintage je ručně šita z vysoce kvalitní svrchní buvolí kůže s matným zakončením
  • Řada Nappa je ručně šita z vysoce kvalitní hovězí kůže s lesklým zakončením
  • Dodáváno v luxusní dárkové krabičce

Garzini Essenziale s kapsičkou na mince

Místo pro 5 až 10 karet, všechny výše zmíněné výhody a k tomu velká postranní kapsička na mince.

Garzini Essenziale ID Window

Tato peněženka má místo kapsičky na mince šikovné okénko na doklady. Se saténovým podšitím, které jí dodává stylový nádech. Snadný přístup ke kartě, kterou nebudete muset vůbec vyndavat.

S jakou kůží Garzini pracují?

Samozřejmostí je použití těch nejlepších kusů kůže a jejich ruční zpracování. Což byste u peněženky za tak příjemnou cenu možná nečekali.

v Garzini používají kůži s minimální mírou opracování a snaží se o to, aby vynikla krása a charakter přírodní kůže. Použity jsou pouze ty nejlepší kusy, které prochází přísnou selekcí. Všechny produkty jsou ručně šity zkušenými řemeslníky a na peněženkách je vidět péče a preciznost, která mohla být stvořena pouze lidskou rukou.

Kůže Vintage

Kůže Nappa

Řada Vintage je šita z vysoce kvalitní svrchní buvolí kůže s unikátním matným zakončením.
Řada Nappa je šita z vysoce kvalitní hovězí kůže s unikátním lesklým zakončením a v odstínech, které skvěle doplní váš businessový styl.

 

 

 

Baví vás naše články? Přečtěte si o tom, jak si vybrat dostupně, ale zároveň kvalitní hodinky.