Velký přehled peněženek SECRID

Velký přehled peněženek SECRID

Secrid, to není jen tak nějaká peněženka. Má v sobě zabudovaný speciální mechanismus, který “vysune” všechny kreditní karty jednoduchým pohybem palce. My sami SECRIDky používáme a nemůžeme si je vynachválit. Vhodné jsou především pro ty, kteří preferují spíše karty než hotovost, jelikož na mince je zde jen omezený prostor. Na výběr máte z mnoha druhů kůže i barev vnitřního hliníkového pouzdra, které slouží jako ochrana pro karty. A v dnešním článku vám představíme úplně všechny styly.

Original

Prvním a nejoblíbenějším typem kůže je Original, nadčasová klasika, která se hodí jak k odřeným džínám, tak k obleku. Všechny nedokonalosti jsou vyhlazené, takže kůže má velice jednotnou texturu a je zakončena semi-anilínovým podbarvením, které ji chrání před tekutinami a vnějšími vlivy. Veškerá kůže je evropského původu a je zpracovávana v Holandsku nebo v Itálii.

 

Dutch Martin

Dalším velmi zajímavým typem kůže je Dutch Martin. Nese jméno po Martinu Antheunissem, nizozemském zpracovateli kůže, který tento originální styl vyvinul exkluzivně pro peněženky Secrid. Výsledkem jsou nadčasově elegantní kousky, které si vás zcela získají. Jsou vyrobeny v Holandsku z nejkvalitnější evropské hověziny s výraznou kresbou, která je chráněna karnaubským voskem a oleji, který dělá Dutch Martin velmi charakteristickým a příjemným na vzhled i omak.

Indigo

Dalším typem kůže je Indigo. Je inspirován denimem, a proto je vyveden v nádherné sytě modré. Kůže má přírodní strukturu, která postupem času získává stylovou patinu a je velice odolná vůči tekutinám a vnějším vlivům. Přírodní barvení dodává peněžence osobitou hloubku. Veškerá kůže je evropského původu a je zpracovávana v Holandsku.

Saffiano

Dalším typem kůže, který se bude líbit především dámám, je Saffiano. Saffiano je inspirováno luxusní kůží používanou nejlepšími francouzskými módními domy. Do nejkvalitnější hověziny je embosován originální vzor, ta se tím stává odolnou proti skvrnám a poškrábání a její nositelé se mohou těšit dlouhotrvajícímu pocitu luxusu. Kůže je zakončena důkladným podbarvením, které ji chrání před tekutinami a vnějšími vlivy.

Prism

Bezesporu extravagantním typem kůže je Prism. Je výsledkem 3D embosování, které zanechává neuvěřitelmě futuristický a neotřelý výsledek.

Nile

Dalším krásným zpracováním kůže je Nile. Je inspirován krokodýlí kůží, jejíž vzor je do hověziny embosován speciální ruční technikou. Hloubky barev je dosaženo barvící technikou tamponato, která je zakončena efektem vysokého lesku. U nás je Nile k dostání i v provedení Twinwallet s dvojnásobným prostorem pro vaše karty.

Cardprotector

Cardprotector je nosným kamenem celé značky Secrid. Najdete ho ve všech jejich peněženkách, ale věděli jste, že ho můžete koupit i samostatně? Pro bleskurychlý přístup ke kartám, ať jste kdekoliv. A pro dokonalé bezpečí. Hliníkový obal ochrání karty, na kterých vám záleží před ohýbáním nebo lámáním a RFID technologie zabrání tomu, aby byly karty nechtěně oscanovány. Do Cardprotectoru se vejde až šest karet.

Zajímalo by vás, jak  správně pečovat o kožené výrobky? Přečtěte si o tom v našem článku ZDE.