Klíčenka Orbitkey: zázrak do kapsy

Klíčenka Orbitkey: zázrak do kapsy

Od svého kickstarterového uvedení v roce 2013 se klíčenky Orbitkey staly extrémně populárním doplňkem. O tom, že je Orbitkey skvělým dárkem pro muže, už jsme psali TADY. Dnes vám chceme více přiblížit, proč je tahle klíčenka tak super a v jakých variantách je vlastně k dostání.

Orbitkey vám pomůže elegantně nosit klíče, různé praktické nářadí a to všechno bez nepříjemného cinkání a chrastění. Pokud si chcete udělat radost něčím hezkým, ale zároveň praktickým, Orbitkey je tou správnou volbou.

Orbitkey 2.0

ORBITKEY 2.0

Když zakladatelé Orbitkey spustili kampaň na Kickstarteru, vybrali více než 500 000 amerických dolarů a prodali více než 10 000 kusů těchto krásných klíčenek. Varianta 2.0, kterou teď najdete u nás v Gentleportu, je vylepšenou variantou původní kickstarterové klíčenky. U 2.0 je použita kvalitnější kůže, má lepší prošívání i kovové části. Klíčenka Orbitkey přemění chrastící svazek klíčů na úhledný doplněk tím, že klíče zabalí a chrání je svou koženou částí. Klíče vás tak už nikdy nebudou tlačit do stehna nebo vám třeba nepoškrábají displej telefonu. Do klíčenky můžete dát od 2 do 7 standardních klíčů nebo kusů speciálního nářadí od Orbitkey. A k tomu má klíčenka ještě pořádný bytelný kroužek pro klíče od auta. Klíče si můžete uspořádat tak, aby vám to bylo pohodlné, což vám pomůže vždy rychle nahmatat ten správný.

Orbitkey 2.0
Orbitkey 2.0

Všechna vylepšení provedená ve verzi 2.0 si zamilujete. Kovové části klíčenky jsou z nerezové oceli namísto hliníku, což znamená, že jsou teď o 40 % štíhlejší, aniž by muselo být obětováno cokoliv z odolnosti materiálu. Přibylo také množství kožených pásků, takže si můžete vybrat takový, který se bude dokonale hodit k vašemu stylu. Kožený pásek s jemným polstrováním je největší změnou a vylepšením oproti verzi 1.0. Varianta Active Rubber z odolného elastomeru pak přišla s ještě větším množstvím krásných barev a novým vzorem. Varianta z odolného canvasu je novinkou pro všechny, kteří hledají něco speciálního.

Orbitkey 2.0
Orbitkey 2.0 z elastomeru
Orbitkey 2.0 – kožená
Orbitkey 2.0 – Canvas

ORBITKEY 2.0 USB

Orbitkey 2.0 USB je šikovným doplňkem k vaší klíčence. Toto USB vám poskytne možnost pohodlně přenášet vaše data a mít je kdykoliv poruce – stejně jako klíče. USB jsou dostupná ve variantách na 8 GB a 32 GB.

Orbitkey USB

ORBITKEY 2.0 MULTI TOOL

Orbitkey 2.0 Multitool je vychytávkou, kterou prostě musíte mít. Zcela nenápadně zapadne mezi ostatní klíče, ale bude tu pro vás, kdykoliv jej budete potřebovat. A že toho umí opravdu hodně! Multitool v sobě zahrnuje otvírák na lahve, šestihranný klíč pro několik velikostí, otvírák krabic, plochý šroubovák a dokonce pilníček – to je dost funkcí pro tak malou věcičku, nemyslíte? A do klíčenky se vejde spolu s dalšími sedmi standardními klíči!

Orbitkey 2.0 Multi-Tool
Orbitkey 2.0 Multi-Tool
Orbitkey 2.0 Multi-Tool

ORBITKEY 2.0 OTVÍRÁK NA LAHVE

A na konec tu máme jeden skromný otvírák na flašky. Pokud víte, že jediný nástroj, který skutečně potřebujete, je tento, přeskočte Multitool a pořiďte si otvírák. Je tenký a přesto odolný a na to, že si s vámi dá pivko se můžete vždy spolehnout. Do klíčenky se vejde společně s až sedmi dalšími klíči. Stejně jako ostatní části Orbitkey je i otvírák vyroben z nerezové oceli pro maximální odolnost.

Orbitkey otvírák

A mimochodem – na našem webu můžete soutěžit o klíčenku Orbitkey v krásné tanové barvě. Stačí vyplnit pop-up formulář a klíčenka může být vaše!

NOVINKY: RING, CLIP A STRAP

Jak už to u Orbitkey bývá, vždy přijde s něčím převratným. Stejně je tomu u čerstvých novinek. Představujeme vám Orbitkey Ring, Clip a Strap aneb kroužek, klip a poutko. Svatá trojice nových chytrých doplňků, která vyřeší vaše problémy s cinkajicími svazky klíčů, polámanými nehty i pocuchanými nervy. A jako bonus vypadají prostě skvěle.

Klíčenkou to nekončí: Ring, Clip a Strap

První vychytávkou je Orbitkey Ring. Jestli v Orbitkey něco umí, tak je to vzít obyčejné věci a udělat z nich vychytané nezbytnosti. Každý, kdo se někdy potýkal s klasickým kroužkem na klíče ví, že je na něm rozhodně co zlepšovat. A přesně to v Orbitkey udělali. Výsledkem je tento kroužek 2.0. Na první pohled nenápadný, na druhý pohled si všimnete vloženého jádra z polymeru, díky kterému se s kroužkem pracuje rychle, snadno a bezbolestně pro nehty i nervy. S mechanismem, díky kterému z kroužku klíče jen tak nevypadnou. Skvěle se doplňuje s klíčenkou Orbitkey a jejím příslušenstvím, stejně tak dobře poslouží i na klasické klíče.

Další novinkou je Orbitkey Strap. Vychytané poutko z nejodolnější full-grain kůže a k němu výše zmíněný kroužek na klíče nebo jiné nezbytnosti. Univerzální doplněk, který může posloužit i třeba jako poutko na fotoaparát.

A třešnička na konec: Orbitkey Clip aneb šikovná karabina. Opět s vychytaným kroužkem. Vaše cennosti udrží vždy po ruce, nikdy vám ale nebude překážet. Klip pak stačí připnout na kalhoty, batoh nebo kamkoliv si budete přát. Ztráta nehrozí.