Ponožkové velmoci

Ponožkové velmoci

Polsko a Švýcarsko. Mohlo by se zdát, že žádné dvě země si nemohou být méně podobné. A přesto obě sdílejí vášeň, které není obdoby. Neprůlomné banky, výroba brambůrek s posypovou solí a křesťanství jsou totiž jen zástěrkami k tomu, co tyto dva národy skutečně milují. Bláznivé barevné ponožky.

Ponožek člověk nikdy nemá dost.
– Albus Brumbál

Polská hrdost: Many Mornings

Tak chutná svoboda. Za Many Mornings by se ani Dobby nemusel stydět.

Many Mornings sídlí a vyrábí se v rodinné továrně v polském městě Aleksandrów Łódzki. Značka hrdě podporuje místní ekonomiku a zakládá si na hledání jedinečných vzorů a odvážných barevných kombinací, které jsou srdcem Many Mornings. Zamilujete si jejich veselé ponožky, které jsou každá jina, ale přesto k sobě dokonale pasují. Příjemné složení 80 % bavlna / 17 % polyamid / 3 % elastan je tak akorát na to, aby vaše nohy mohly krásně dýchat, ale ponožka byla elastická a dokonale obepínala chodidlo. Přesvědčte se na vlastní kůži!

Švýcarsky precizní: Dilly Socks

Od země s pověstí tak přísnou a nudnou, jakou má Švýcarsko, by člověk jen sotva očekával něco veselého. A už vůbec ne stylového, vzhledem k tomu, že vrcholem trendů je v této zemi dirndl. A lederhosen.

Švýcaři a jejich pojetí “poslední módy”.

Ale nemohli bychom se mýlit více. V zelených alpských údolích se zrodila značka, která už navždy zanechala švýcarský otisk na ponožkové mapě světa. Značka Dilly Socks byla založena před pěti lety partou přátel, kteří už nenacházeli realizaci v lyžování a práci v bance. Vytvořili tak ponožky s unikátními vzory, které jsou stylové, trendy a neotřele barevné. Zamilujete si je jak pro nošení k obleku do kanceláře, na obchodní schůzku i pro volný čas. Všechny ponožky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny rodinnou firmou v Portugalsku. Ponožky DillySocks splňují OEKO-TEX® Standard 100 pro ekologickou a zdravotní nezávadnost oděvního průmyslu.

A pokud už teď víte, že jen jedny ponožky vám ke štěstí stačit nebudou, máme pro vás skvělou zprávu!