6 tipů pro stylové cestování

6 tipů pro stylové cestování

Jelikož se blíží sezóna cestovní horečky, máme pro vás pár tipů na skvěle zvládnuté přesuny mezi kontinenty tak, abyste si svou cestu maximálně užili. Cestování milujeme, protože, to se musí nechat, na objevování nových končin, které jste do té doby viděli pouze na stránkách National Geography, skutečně je něco magického.

 

Tak pojďme na to! přinášíme vám 6 těch nejlepších cestovatelských rad, které se nám osvědčily!

 1. Vždy mějte základní elegantní kousky!
  Nikdy nevíte, kde a s kým se ocitnete. A štěstí přeje stylovým mužům. Ukažte, že to v sobě máte i na cestách. Ale vážně. Nikdo nenabídne nečekaně uvolněné místo v první třídě muži v rejoicekách!
 2. Oblékejte se pohodlně.
  Určitě chcete, aby vám v kalhotách zbyla aspoň malá troška místa. To platí obzvlášť u transkontinentálních letů a dlouhých přejezdů, kdy musíte být dlouhou dobu ve stejné pozici. Pravidlo tedy zní: elegantně, ale pohodově!
 3. Oznamte své bance, že se chystáte za humna. Ideálně PŘED tím, než odjedete. Opravdu nechcete řešit zamítnutou kartu ve 3 ráno v korejském baru.
 4. Vezměte si nazouvací boty.
  Ušetříte si spoustu času zavazováním a rozvazováním tkaniček. Ten můžete věnovat obdivování místních památek.
 5. Používejte svůj kožený pásek jako provizorní nazouvák.
  Ano, skutečně to funguje. Nemáte zač! Někteří lidé za tímto účelem používají kreditní karty, to ale zrovna nedoporučujeme.
 6. Na letecké cesty s sebou mějte jen tak málo kovů, jak můžete. Chytré je mít také odepínatelnou sponu k pásku. Rozhodně lepší, než sundávat celý pásek a riskovat pád kalhot!

Bon voyage!